На Тернопільщині суд заочно засудив бойовика «ЛНР» на 15 років

На Тернопільщині учасника терористичної організації «Луганська народна республіка» заочно засудили до 15 років позбавлення волі.

«Під час спеціального досудового розслідування, проведеного слідчим відділом Управління СБУ в Тернопільській області, встановлено, що у 2014 році обвинувачений з особистих ідеологічних переконань добровільно вступив до «15-го батальйону територіальної оборони народної міліції луганської народної республіки», де його було призначено на посаду заступника командира з тилового забезпечення», – повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Перебуваючи у вказаному військовому формуванні, обвинувачений упродовж 2014 – 2017 років умисно, з корисливою метою, брав участь у злочинній діяльності терористичної організації «ЛНР» на тимчасово окупованій території Луганської області.

Він облаштовував пункти обігріву для учасників вказаної організації, забезпечував їх зброєю, боєприпасами, харчовими продуктами, іншим речовим майном для здійснення терористами збройного протистояння військовослужбовцям Збройних Сил України та правоохоронним органам.

Вироком суду особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Джерело | Прокуратура Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська