На Тернопільщині триває набір у лави патрульної поліції

Набір до лав патрульної поліції в Тернопільській області триває. Щоб стати поліцейським вам потрібно подати заявку онлайн та заповнити анкету за посиланням: http://anketa.patrol.police.gov.ua/.

В умовах карантину, ми спростили вам завдання, тепер можна подати частину документів для участі в конкурсі онлайн, просто завантаживши фото з вашого телефону чи комп’ютеру 👆🏼

Для цього необхідно увійти в Особистий кабінет на сайті Патрульної поліції або за посиланням http://anketa.patrol.police.gov.ua/index.php?r=cabinet/login. Для входу в кабінет ви вводите свій ідентифікаційний код (ІПН) та пароль. Якщо ви не отримали пароль для входу до Особистого кабінету, натисніть на кнопку “Отримати пароль” і вам на мобільний надійде SMS.

Після успішного входу ви зможете завантажити фото документів з вашого пристрою, використовуючи вже існуючі зображення, або просто зробивши знімок на камеру. Будь ласка, дотримуйтесь інструкцій. Документи які можна завантажити: фото паспорту, реєстраційний номер облікової картки платника податків, документи про освіту, військового квитка чи посвідчення про приписку до призовної дільниці, фото трудової книжки (за наявності).

Протягом доби адміністратор перевірить завантажені документи та поставить відмітку про їх відповідність, або залишить коментар до фото для уточнення інформації.

Пам’ятайте, ви завжди можете проконсультуватись з усіх питань, що стосуються конкурсу, на нашому Telegram каналі https://t.me/naborpatrol або звернутись до Інформаційного центру за номером +380672119631 (з 9:00 до 18:00 в будні дні)

Побачимось на етапі тестування після закінчення карантину❗️
Чекаємо на вас у нашій дружній родині


Мітки: , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська