На Тернопільщині триває реалізація проєктів за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток

За результатами розподілу субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій у 2020 році бюджети Тернопільщини отримали 39 мільйонів 850 тисяч гривень на реалізацію важливих проєктів комунальної форми власності.

Субвенція на соціально-економічний розвиток призначена для вирішення потреб місцевих громад та спрямовується у першу чергу на підтримку інфраструктури, будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я, здійснення заходів по енергозбереженню, забезпечення медичних закладів обладнанням, будівництво дитячих майданчиків, тощо.

За передбачені кошти у 2020 році в області планується реалізувати 42 об’єкти, зокрема: реконструкція 4 об’єктів охорони здоров’я та придбання сучасного медичного обладнання для 3 районних лікарень, реконструкція 8 об’єктів освіти, будинку культури, пішохідного моста, ділянки дощового колектора, електричних мереж, капітальний ремонт дороги і реконструкція 20 спортивних та ігрових дитячих майданчиків.

У цілому субвенцію отримали 8 районних бюджетів та 9 бюджетів об’єднаних територіальних громад області. Приступили до освоєння коштів Товстенська, Лановецька ОТГ та місто Чортків, інші розпорядники готуються до виконання робіт та безпосередньої реалізації проєктів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська