На Тернопільщині триває тиждень позашкільної еколого-натуралістичної освіти

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді запрошує приєднатися до Тижня позашкільної  еколого-натуралістичної освіти усіх, хто любить природу, хто мріє більше дізнатися про чарівний світ рослин і тварин, хто бажає поглиблено вивчати біологію та хімію, а також продовжити навчання в творчих учнівських об’єднаннях закладу.

7 вересня (понеділок)
– День екологічної освіти
В цей день ви ознайомитесь з роботою закладу, візьмете участь у цікавому квесті «У царстві екології» та в ігровому тренінгу «В гостях у Нечупари», відвідаєте творчу майстерню з виготовлення мандала, картинок з джинсової тканини, шкатулки з пресованого картону та квітів з тканини.

8 вересня (вівторок)
– День аграрної освіти
В цей день ви відвідаєте цікаву екскурсію на навчально-дослідну ділянку нашого закладу, пройдете цікавий квест «Стежинами здоров’я», та віртуально побуваєте у яблуневому саду компанії «Агропродсервіс».

9 вересня (середа)
– День хіміко-біологічної освіти
В цей день ви пройдете Стежиною здоров’я, побуваєте на занятті у віртуальній хімічній лабораторії, візьмете участь у цікавому квесті в Зимовому саду.

10 вересня (четвер)
– День зоологічної освіти
В цей день ви зіграєте в цікаву гру-подорож «Стежками царства тварин», вікторину «Цікавинки з тваринної торбинки», навчитеся оформляти акваріум на тематичному майстер-класі та зробите веселі фото на згадку із мешканцями нашого Кутка живої природи

11 вересня (п’ятниця)
– День квітництва та озеленення
В цей день ви дізнаєтесь багато цікаво про квіти, пограєте у гру «Квітко, де ти живеш?», навчитеся створювати флораріуми та букети із живих квітів, візьмете участь у віртуальній подорожі з кімнатними рослинами.

12 вересня (субота)
– День народознавчого та гуманітарного напряму
В цей день ви відвідаєте екскурсію в кабінет етноекології, візьмете участь у літературній вікторині «Вивчай і знай свій рідний край», зіграєте в «Народознавче лото», навчитеся писати писанки та виготовляти обереги з природного матеріалу

Тиждень триватиме  з 7 по 12 вересня з 10 до 12 та з 15 до 17 год за адресою м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 21. Тел. для довідок 25-05-46.


Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська