На Тернопільщині упіймали рибалку-браконьєра з багатим уловом

Тернопільський рибоохоронний патруль упіймав на гарячому рибалку-браконьєра, який ловив сітями рибу на річці Серет біля с. Касперівці Заліщицького району.

На промисел зловмисник вийшов на світанку, близько 4 години.

Знаряддя лову – чотири ставні сітки.

У них, на час затримання інспекторами, потрапили 96 сріблястих карасів, 23 судаки, 18 лящів, 2 краснопірки, 2 соми і один короп-сазан.

«Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала понад 53 кг. Збитки, завдані рибному господарству становлять 17 714 грн», – повідомили в рибоохоронному патрулі.

На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в слідчі органи поліції за місцем скоєння правопорушення.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.

Як повідомляла “ОбласТь”, для браконьєрів-рибалок підвищать штрафи на Тернопільщині.

о.р.


Джерело | Тернопільський рибоохоронний патруль

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська