На Тернопільщині відбудеться форум «НАССР in Ukraine»

У Тернопільській ОДА сьогодні, 11 червня, відбулася нарада з організаційних питань підготовки до проведення в області спеціалізованого форуму «НАССР in Ukraine». Участь у засіданні взяв заступник голови ОДА Ігор Гайдук та голова Громадської спілки «Асоціація з інтеграції НАССР» Владислав Веремеєнко.

Тематикою форуму стане – впровадження та практичне застосування системи контролю безпечності харчових продуктів (НАССР).

«Безпечність харчових продуктів – це завжди актуальне питання для їх споживачів. Одним із надійних засобів захисту споживачів харчових продуктів є система ХАССП. Впроваджуючи яку підприємства отримують більше шансів досягти успіху при експорті товарів власного виробництва у зарубіжні країни. Тому важливо показати підприємцям усі переваги впровадження ХАССП. У цьому нам допоможе форум, який ми проводитимемо цьогоріч в області», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Гайдук.

Відтак, під час наради обговорили, основні питання підготовки форуму «НАССР in Ukraine».


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська