На Тернопільщині відбулась перша професійна проща у цьому році

Працівники медійної сфери Тернопільщини, з нагоди свого професійного свята, у неділю, 6 червня, взяли участь у V професійному паломництві журналістів до Марійського духовного центру у с. Зарваниця.

Духовна мандрівка розпочалася у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці, де з працівниками ЗМІ зустрівся декан Зарваницький о. Володимир Топоровський. Він ознайомив паломників з історією виникнення відпустового місця. Після спільної молитви перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої учасники відправилися до Марійського духовного центру.


Відтак відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку на подіумі МДЦ очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана, сотрудника о. Андрія Шалая, прес-секретаря Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олега Харишина. Після богослужіння митрополит Василій щиро привітав прочан з нагоди Дня журналіста.

У каплиці над джерелом відбулося освячення води, також митрополит Василій кожному учаснику паломництва уділив архиєрейське благословення та подарував пам’ятні іконки Богородиці. На завершення духовної подорожі диякон Андрій Люшняк супроводжував працівників медіа святинями Марійського центру, де відбулася спільна молитва на Хресній дорозі та в Українському Єрусалимі.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська