На Тернопільщині відбулося онлайн-паломництво освітян

У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося Х ювілейне професійне паломництво працівників освітньої сфери.

Традиційно такий захід відбувається напередодні Дня працівника освіти.

Через карантинні заходи, проща тривала в оновленому онлайн-форматі: всі охочі мали нагоду єднатися у молитовну спільноту за допомогою трансляції наживо.

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) у співслужінні священників-духівників, які здійснюють служіння в закладах освіти.

У пастирському слові владика Теодор наголосив, що ми прагнемо заглибитися у Божу мудрість, яка є основою правдивої, повної любові й має ім’я – Ісус Христос: «Допомогою в цьому нам слугує приклад великого, праведного митрополита Андрея Шептицького. У Його молитві про Божу мудрість бачимо, що вона має стояти на першому місці в нашому житті, поведінці, вчинках і мисленні. Збагнувши цю таємницю, ми зможемо зрозуміти любов до Бога, Божу любов до нас, любов до рідних та ближніх. Адже любов є незамінним ключем у праці вчителя».

Після Літургії єпископ привітав гостей та всіх освітян, які прибули до відпустового центру, а також тих, які брали участь у прощі онлайн.

 

о.р.


Джерело | Зарваницький МДЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська