На Тернопільщині відбулося вручення найвищої нагороди УГКЦ

У Зарваницькому Марійському духовному центрі УГКЦ на Тернопільщині відбулася церемонія вручення найвищої нагороди УГКЦ – ордена митрополита Андрея Шептицького.

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у неділю, 19 липня 2020 року, під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці, вручив відзнаку пану Івану Васюнику.

«Наша Церква встановила Орден митрополита Андрея Шептицького як найвищу відзнаку. Щороку ми відзначаємо особливих людей, які величчю своєї думки і духа продовжують його справу.  Сьогодні ми цей орден вручаємо достойному мужеві – пану Івану Васюнику», – наголосив Отець і Глава УГКЦ.

Нагороджений є виконавчим головою Комітету із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча, що популяризує особу новомученика XX століття – пароха Майданека,

«Нехай милосердний Господь, за молитвами праведного Андрея Шептицького, сторицею винагородить Вас за всі Ваші старання та подасть Вам сили для подальшого служіння», – побажав Глава Церкви.

Орден митрополита Андрея Шептицького вручається за активну громадсько-суспільну позицію у протистоянні злу та самовіддану працю у плеканні і захисті християнських цінностей, за подвижництво у сфері міжнаціонального примирення, міжрелігійного діалогу та церковно-суспільних відносин, за багаторічне і жертовне служіння.

Як повідомляла “ОбласТь”, на Тернопільщині відбулась ювілейна Всеукраїнська проща до Зарваниці.

 

о.р.


Джерело | Департамент інформації УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська