Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині відбувся футбольний турнір присвячений загиблому Герою

 8 жовтня, у селі Лошнів (Теребовлянська громада) Асоціація футболу Тернопільщини та комітет ветеранського футболу області провели благодійний турнір з міні-футболу серед ветеранів присвячений пам’яті місцевого тренера та спортивного інструктора місцевого господарства Григорія Ямнюка, котрий помер наприкінці 2022 року.

Перед початком змагань друзі та місцевий священик побували на могилі в селі Сущин, де похований Григорій Ярославович Ямнюк.

Далі у Лошнів біля місцевої школи відбулося урочисте відкриття турніру. До вітального слова були запрошені голова комітету ветеранського футболу Асоціації футболу Тернопільщини Іван Сокіл та заступниця голови Теребовлянської громади Лілія Лотиш.

Іван Володимирович розповів про значний вклад Григорія Ямнюка у поляризацію та розвиток футболу на теренах Лошнева і всього Теребовлянського району, завдяки його організаторському хисту команда вдало виступала не лише на районному рівні, а й на обласному. А його тренерський талант прищепив любов до футболу багатьом місцевим дітлахам, які згодом стали вправними футболістами, відомими далеко за межі Теребовлянського району.

Лілія Миколаївна, яка народилася у Лошневі, подякувала Асоціації футболу Тернопільщини за організацію турніру, завдяки якому вдалося разом зібрати ветеранів футболу, які багато років не бачилися. А місцеві шанувальники гри №1 у світі мали можливість насолоджувати його величністю футболом у виконанні справжніх майстрів шкіряного м’яча.

У змаганнях, які відбулися на спортивному майданчику зі штучним покриттям, взяли участь чотири колективи: «Ветеран-1» (Лошнів), «Ветеран-2» (Лошнів), «Нива» (Теребовля) та «Кобзар» (Гаї Шевченківські).

Спершу були зіграні два півфінальних поєдинки. У першому з них зустрілися молодші ветерани з Лошнева та команда «Кобзар» з Гаїв Шевченківський (Байковецька громада).

Рахунок у матчі відкрив виходець з Лошнева Іван Сокіл, він ж записав у цьому поєдинку ще одну результативну дію – гольову передачу.

Загалом матч складався дуже напружено, фактично до останньої його хвилини рахунок був нічийним – 2:2, і лише помилка гостей наприкінці поєдинку принесла перемогу господарям. Василь Снітинський ударом зі своєї половини поля покарав ветеранів «Кобзаря», які всією командою пішли забивати переможний м’яч, натомість пропустили у своїх ворота – 3:2.

Команди учасниці отримали грамоти та футбольні м’ячі від Асоціації футболу Тернопільщини, а переможцям був вручений красень-кубок від Теребовлянської міської ради (Центр розвитку спорту та фізичного виховання). Не залишилася без призу і місцева школа, яка гостинно надала учасникам змагань роздягальні.  

 


Мітки: ,

Джерело | Перший онлайн

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська