На Тернопільщині відкрили новозбудовану амбулаторію

Напередодні нового року в Трибухівській ОТГ на Тернопільщині відкрили сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Заклад забезпечений усім необхідним. Тут обладнані сучасні діагностичні кабінети, придбане медобладнання.

Зображення може містити: у приміщенні

«Ми встигли завершити будівництво і здати об’єкт до Нового року. На будівництво амбулаторії у Трибухівській ОТГ 70% коштів надали з державного бюджету, ще 30% – з бюджету громади» – каже заступник голови ОДА Ігор Гайдук.

Він підкреслив, що сьогодні в країні відчувається нестача медичних кадрів і кожен сімейний лікар, який працює, в тому числі і в селі, повинен мати всі сучасні умови для роботи,

Заступник голови також подякував усім, хто підтримав ініціативу будівництва нового об’єкта сільської медицини та побажав здоров’я жителям громади.

Зображення може містити: 3 людини, люди стоять

Голова обласної ради Михайло Головко, який також взяв участь у церемонії відкриття амбулаторії, наголосив, що сьогодні зі сторони держави і органів місцевого самоврядування є розуміння того, що медицина повинна бути на першому місці: «Сподіваюся, у майбутньому подібні амбулаторії вдасться відкрити у кожній громаді».

Зображення може містити: 1 особа, стоїть

 


Джерело | Тернопільська ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська