На Тернопільщині відзначають 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів

У цей день вшановують пам’ять усіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

«Ми пам’ятаємо про подвиг наших дідів та прадідів у роки Другої світової війни. Ця пам’ять була, є і завжди залишатиметься священною для кожного українця. Переконаний, що незламний дух та прагнення  українців збудувати незалежну європейську державу, солідарність народів світу у протистоянні агресії приведуть до відновлення миру і забезпечать успішний розвиток України», – каже голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Нагадаємо, що в Україні щороку 28 жовтня відзначають День визволення України від нацистських загарбників. Цього дня у 1944 році було остаточно вигнано війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська