На Тернопільщині вода переливається через дамбу

Внаслідок проходження паводкової хвилі відбувається перелив води через огорожувальну дамбу-Д3 на заплаву ділянки річки Дністер у селі Устя Зелене Монастириського району.

Тут розташовані сільськогосподарські угіддя одного з агрохолдингів. На місці працює аварійно-відновлювальна бригада РОВР у Тернопільській області у кількості 5 чоловік та 2 одиниці техніки (екскаватор та МАЗ). Загрози підтопленню села Устя Зелене станом на 10.00 год. немає.

Оперативна робоча група Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області на чолі з начальником Тарасом Капустою спільно з органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування проводить обстеження частково підтоплених ділянок у селищі Коропець Монастириського району.

Фахівцями РОВР у Тернопільській області проводиться постійний моніторинг проходження паводку в Монастириському, Бучацькому, Заліщицькому і Борщівському районах.

Як повідомила “обласТь”,НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СЬОГОДНІ МОЖЛИВІ ПІДТОПЛЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ В РАЙОНІ ДНІСТРА


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська