На Тернопільщині вшанували кореспондента, що загинув під час боїв за Дебальцеве

Сьогодні День вшанування військового журналіста України. Саме представники медіа стоять на охороні слова та правдивої подачі інформації з місць бойових дій. Їхня об’єктивна оцінка формує ставлення всієї країни до жахіть війни.
У цей день на Тернопільщині вшанували українського військового кореспондента, капітана 3-го рангу ВМС ЗСУ – Дмитра Лабуткіна, який загинув 16 лютого 2015 року під час боїв за Дебальцеве, збираючи фотоматеріали про російську присутність для переговорної групи у Мінську.
Дмитро Лабуткін на Сході опинився у найгарячіший час боїв, які увійшли в історію як одні з найкривавіших та найзапекліших зіткнень російсько-української війни. Дмитро загинув, коли передова група, у складі якої він перебував, потрапила в засідку. Внаслідок бойових сутичок журналіст отримав 7 важких поранень.
У Кременецькій ОТГ, в селі Білокриниця, де похований герой, громадськість та представники районної адміністрації поклали квіти у знак пам’яті та шани до могили військового журналіста. Присутні помолилися за Дмитра Лабуткіта і хвилиною мовчання згадали про його подвиг.
Нагадаємо, що капітан третього рангу Дмитро Лабуткін – військовий журналіст, який залишився вірним військовій присязі та професійному обов’язку. Він одним із останніх виходив з Криму, останнім з журналістів виїжджав із оточеного агресором Дебальцевого. Просто на броні, до останнього подиху фільмуючи докази злочинних дій Росії на українській землі.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська