На Тернопільщині викрили шахрайську схему з ввезення авто під виглядом гуманітарної допомоги

Поки одні допомагають збирати кошти та донатять на автомобілі для бійців на передовій, інші – наживаються на цьому, продаючи такі транспортні засоби, ввезені як гуманітарна допомога для потреб ЗСУ.

Одну з таких шахрайських схем викрили слідчі ГУНП спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань, працівниками контррозвідки та прокуратури.

“Протиправну схему організував мешканець Львівської області, прилучивши до неї мешканця Чортківського району та мешканця Хмельниччини. Використовуючи підроблені документи, отримані від благодійних організацій, злодійники завозили на територію України автомобілі для ЗСУ як гуманітарну допомогу. Надалі ці транспортні засоби продавали через інтернет. Загалом було реалізовано щонайменше 8 автомобілів. Бюджету нанесено збитків на майже два мільйони гривень. Всім трьом учасникам організованої злочинної групи слідчі поліції оголосили підозрення в мошенництві з фінансовими ресурсами (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 222 Кримінального кодексу України)”, – інформує Сергій Зюбаненконачальник Тернопільської обласної поліції.


Мітки: , ,

Джерело | Тернополяни

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська