На Тернопільщині виявили іноземця з підробленими документами

Правоохоронці Тернопільщини виявили на території області іноземця з підробленими документами.

«Використання завідомо підробленого документа інкримінують слідчі уродженцю Грузії. Чоловік впродовж кількох років користувався підробленою посвідкою на постійне проживання на території України», – повідомили в пресслужбі поліції області.

За словами начальника міграційної поліції в Тернопільській області Олександра Буняка, 21 липня працівники поліції відпрацьовували територію міста з метою виявлення нелегалів. Один із іноземців пред’явив посвідку, оригінальність якої викликала сумніви у міграційників.

Після перевірки документів стало відомо, що документ підроблений і чоловік на  Україні перебуває нелегально.

З’ясували правоохоронці, що іноземець в’їхав на територію нашої держави ще у 2019 році. Він вже притягувався й до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

За підроблений документ чоловікові інкримінують ч.4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Працівники міграційної поліції встановлюють, хто, коли і де виготовив підроблену посвідку.

Після того, як справу розгляне суд, вирішуватиметься питання про примусове повернення чоловіка в країну проживання.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська