На Тернопільщині визначили лауреатів обласних премій в галузі культури

Конкурсна комісія визначила імена лауреатів обласних премій у галузі культури за підсумками 2019 року.

Рішення приймалося шляхом таємного голосування.

Як повідомили у пресслужбі обласної державної адміністрації, премію у номінації „Література – імені Богдана Лепкого” – здобула Семеняк Валентина Миколаївна за книгу оповідань „На скрижалях часу”.

У номінації „Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич” лауреатом стала Фіалко Ніна Іванівна за книгу „Літні забави”, а в номінації „Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука” – Удін Євген Тимофійович, заслужений художник України – за створення серії графічних робіт „Збаразька битва в персоналіях” та ілюстрації до книги казок для дітей „Козацькі вітрила” Богдана Мельничука.

У номінації „Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької” переміг Баньковський Анатолій Михайлович, за підготовку навчально-методичного посібника „Виконавський та навчальний репертуар у класі інструментального ансамблю (із репертуару ансамблю народної музики „Музики”.

Премію у номінації „Публіцистика – імені Ярослава Стецька” присуджено Хаварівському Устиму Богдановичу, укладачу книги Пам’яті про Богдана-Романа Хаварівського (1948-2016) „Усі ми будемо в архіві…”.

У номінації „Архітектура – імені Георга Пінзеля” лауреатами стали Байко Володимир Богданович, Костишина Світлана Степанівна, Пастущак Михайло Ярославович, авторський колектив державного кооперативного проектно-вишукувального інституту „Тернопільагропроект” – за творчу роботу „Реконструкція адмінбудинку Великогаївської сільської ради під центр надання адміністративних послуг по вул. Галицька, 47, с. Великі Гаї Тернопільського району”.

Премію у номінації „Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Ярослави Музики” здобула Дудар Галина Михайлівна, автор – за дослідження витинанки Тернопільщини та за видання книги „Дивовижний витинанковий світ”.

 

 

о.р.


Джерело | Тернопільська ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська