На Тернопільщині вже з 1 березня розпочали підіймати пенсії

Вже з 1 березня в Україні пенсії зросли на 11 відсотків, в середньому це 308 гривень. Загалом мінімум на 100 гривень більше отримуватимуть пенсіонери Тернопільщини. Про це розповів заступник начальника обласного управління пенсійного фонду Володимир Івахов, пише Суспільне.

“Пенсії за віком, по інвалідності, втрати годувальника особам, яким такі пенсії призначені. Також будуть проіндексовані пенсії військовослужбовцям строкової служби, які отримують пенсію по інвалідності, а також членам їх сімей, які отримують пенсію по втраті годувальника”, – зазначив Івахов.

Посадовець каже, розмір пенсії має збільшитись не менше, ніж на 100 гривень. Пенсіонерам, які після перерахунку отримають меншу суму, встановлять доплату.

“Якщо у разі індексації в осіб, які отримують пенсії і мають стаж не менше як 30 років у жінок і 35 років у чоловіків. Якщо після проведеної індексації їхній розмір пенсії не досягатиме 2 200 гривень, то також буде встановлено доплату. Не будуть індексуватися пенсії тим громадянам, які отримують їх отримують у мінімальних розмірах”, – розповів Володимир Івахов.

Заступник каже, не перераховуватимуть пенсії також держслужбовцям та тим, кому вони призначені з 2019 року. Виплачувати перераховані пенсії починають сьогодні, 4 березня.

Востаннє перераховували пенсії 1 січня цього року. Пенсійні виплати підвищили непрацюючим пенсіонерам, які досягли 65 років та у яких є повний страховий стаж.

 

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська