На Тернопільщині є 2 тисячі вакансій для людей старшого віку

З початку року через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 940 людей старшого віку. Серед них 730 були працевлаштовані за такими професіям:
  • заступник директора;
  • керівник гуртка, викладач, вихователь;
  • лікар, медсестра;
  • водій, інженер, бухгалтер, слюсар тощо.
Також служба зайнятості Тернопільщини пропонує гранти, які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота, зокрема:
  • 50-75 тис. грн на започаткування власної справи без найманих працівників;
  • до 250 тис. грн гранту можна отримати за умови створення нових робочих місць;
  • до 1 млн грн грантових коштів на розвиток своєї бізнес-ідеї можуть отримати люди старшого віку з числа ветеранів, осіб з інвалідністю внаслідок війни та другого з подружжя, у тому числі захисників та захисниць України, які загинули, померли чи пропали безвісти.
Щодо пропозицій праці, то місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості зараз пропонують шукачам роботи майже 2 тисячі вакансій від роботодавців регіону. Також є можливість отримати ваучер на навчання чи підвищення кваліфікації.
За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або за тел. 0635765756.

Мітки:

Джерело | Тернопільська ОВА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська