На Тернопільщині за добу вкрали три велосипеди

Три велосипеди за добу втратили мешканці краю. Злодії викрали їх з гаражного приміщення та сходової клітки.  Один з тернополян залишив велик на сходах у під’їзді, який лідирує серед об’єктів викрадань двоколісників. Два двоколісники зловмисники викрали з гаражу, зламавши навісний замок.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Якщо велосипеди викрадають бувалі злодії, транспорт здебільшого опиняється десь на ринку в іншій області, а ідентифікувати, що він крадений практично неможливо. Власники не дуже переймаються  збереженням документів при покупці, або ж записом серійного номеру на рамі, а якщо велосипед вже перекуплений, то й поготів.
Тому вкотре застерігаємо власників велосипедів: навіть найдорожчий трос не вбереже транспорт від крадіжки, якщо він причіплений на сходовій клітці чи у сушарні. Не вбереже і гараж чи підвал, якщо навідуватися туди нечасто і довіряти не надто добротній колодці.
Не варто надовго залишати без нагляду велосипед і у громадському місці. Він швидко може приглянутися велокрадію, і він настільки уміло може відімкнути чи перерізати захисний трос, що ніхто і не помітить,- радять правоохоронці.

 


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська