На Тернопільщині за парти сіли майбутні дяки

Новий навчальний рік розпочався й у Чортківській дяківсько-катехитичній академії імені священномученика Григорія Хомишина.

З цієї нагоди зі студентами та виладачами навчального закладу зустрівся єпарх Бучацький УГКЦ владика Димитрій Григорак.

«Цей навчальний заклад є для того, щоб ті, які тут навчаються, ще й виховувалися, формувалися. Це не тільки ваша ініціатива, а й ініціатива Божа, який вас сюди привів», – сказав єпископ.

Він наголосив, що процес виховання – це болючий, але радісний і корисний процес: «Він буде з Божою допомогою, з молитвою, добрими порадами духовних наставників. Час навчання – це є благодатний час, час кайрос, час сприятливий, час Божої дії у Вас».

Владика Димитрій також подякував батькам студентів, запевнивши, що вони ніколи не пошкодують, що їхня дитина тут вчиться.

Чортківська дяківсько-катехитична академія імені священномученика Григорія Хомишина діє при Бучацькій єпархії УГКЦ й проводить навчання на стаціонарному, заочному та екстернатному відділеннях за спеціальністю: дяк-регент (катехит) і катехит.


Джерело | Бучацька єпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська