На Тернопільщині зафіксовано 13 підозр на COVID-19

Про це повідомили сьогодні, 13 березня, під час брифінгу щодо готовності області до роботи з протидії поширення нової коронавірусної інфекції.

Особи, у яких запідозрено симптоми захворювання коронавірусної інфекції, перебували у таких країнах як: Німеччина, Італія, Іспанія.  Вони звернулись за медичною допомогою самостійно. Наразі вони ізольовані та перебувають на дообстеженні, проводяться усі необхідні дослідження.

Також на брифінгу інформували про те, що в області  розробили маршрут пацієнтів, які відповідають визначенню випадку Covid-19 (або з підозрою на нього), та алгоритм дій для лікарів-клініцистів, епідеміологів, вірусологів та населення.
проведено навчання медичного персоналу з питань дотримання маршруту пацієнта, вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню згаданого випадку.
Також здійснили перевірку готовності зазначених госпітальних баз та визначено перелік обладнання, витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту та медикаментозних препаратів, якими необхідно доукомплектувати заклади.

Закладах охорони здоров’я станом на 11.03.2020 року забезпечені:

костюмами біозахисту – 673, ізоляційними халатами одноразовими – 751, респіраторами ФФР3 – 861,
респіраторами ФФР2 – 1569,
масками медичними (хірургічні) – 31165,
захисними щитками (багаторазовими) – 228,
безконтактними термометрами – 378, а також забезпечено дихальною апаратурою реанімаційних інфекційних відділень двох госпітальних баз.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська