На Тернопільщині захисники та члени їхніх сімей матимуть кращі умови для реабілітації

Добра слава про Подільську оздоровницю, а саме так називають пацієнти Більче-Золотецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації, розійшлася не лише у нашому краї, а й далеко за межами Тернопільщини.

Підлікуватися, пройти реабілітацію, обстежитись, чи отримати профілактичні процедури сюди приїжджають з різних куточків України.

Особливу увагу в закладі приділяють забезпеченню належних умов лікування та оздоровлення військовослужбовців та учасників АТО, ООС, ветеранів та членів їх сімей.

Щороку на забезпечення харчуванням військовослужбовців і учасників АТО, ООС, медикаменти та отримання процедур Тернопільська обласна рада виділяла від 200 – до 350 тисяч. Проте важко було розмістити усіх бажаючих пройти реабілітацію та оздоровитись. Тому було прийнято рішення побудувати ще один новий, сучасний корпус на 50 місць.

Ще у 2018 році обласна рада виділила майже мільйон для виготовлення проектно-кошторисної документації та початку будівництва спального корпусу на 50 осіб для учасників АТО і ООС із залом їдальні на 25 місць з облаштуванням теплого переходу з реконструкцією існуючого корпусу – ще понад мільйон. У 2019 році обласною радою було виділено майже мільйон сімсот тисяч гривень. Необхідно зазначити, що будівництво здійснюється на умовах співфінансування спільно із Державним фондом регіонального розвитку.

«Ми у великому боргу перед нашими захисниками. Мужні вояки протистояли і протистоять навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи кожен клаптик Української землі. Тож надати можливість їм та членам їх сімей підлікуватись, пройти реабілітацію – це наш найперший обов’язок», – зазначив голова Тернопільської облради Віктор Овчарук, ознайомившись із ходом будівництва.

Як повідомляла “обласТь”, РОБОТА ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ СТАЛА ЛАКМУСОВИМ ПАПІРЦЕМ, ЯКИЙ ОГОЛИВ ПРОБЛЕМИ В РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, – ВІКТОР ОВЧАРУК


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська