На Тернопільщині закуплять ноутбуки для педагогів

У Тернопільській області 1592 педагоги отримують ноутбук у рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю». На закупівлю техніки Тернопільщина отримає 26 398 400 грн загальнодержавної субвенції.

Розподіл закуплених ноутбуків проводитимуть обласні адміністрації між закладами освіти, у яких кількість персональних комп’ютерів менша, ніж кількість педагогічних працівників. У першій черзі стоять заклади загальної та середньої освіти з кількістю щонайменше 250 учнів та опорні заклади з кількістю щонайменше 200 учнів. У другій черзі заклади загальної середньої освіти з кількістю менше ніж 100 учнів.

Закуповуватимуть техніку за кошти державної субвенції із залученням фінансової допомоги органів місцевого самоврядування. З урахуванням співфінансування очікують, що середня вартість ноутбука складатиме близько 20 тисяч гривень

Відстежувати кількість придбаних ноутбуків та за якою ціною можна за допомогою спеціального дашборду https://thedigital.gov.ua/projects/notebook_coverage. Також там можна буде знайти усі посилання на тендери закупівлі.

Додамо, що Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти цьогоріч планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів по всій країні. Для цього з держбюджету виділили 980 млн гривень.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська