Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині запрацювали ще два Дія.Центри

Ще 2 діючі ЦНАПи Бучацької та Збаразької територіальних громад області трансформовано у ,,Дія.Центр”.

Близько 80 тис. жителів зазначених громад та ВПО отримали доступ до сучасного державного сервісу та зможуть швидко й зручно отримувати якісні держпослуги.

Дія.Центр Бучацької ТГ.

За кошти державного, обласного та місцевого бюджетів (понад 1,3 млн гривень) виконано ремонтні роботи, облаштовано безбар’єрні та комфортні зони очікування і обслуговування, дитячий куточок, персонал забезпечено сучасною технікою та обладнанням для якісного надання адмінпослуг, також облаштовано місце для самообслуговування та є можливість сплатити адмінзбір.

 

Дія.Центр Збаразької ТГ.

Це ще один приклад успішного використання коштів державного, обласного та місцевого бюджетів (близько 3,5 млн гривень), за які модернізовано приміщення Центру, зокрема створено інклюзивні й безбар’єрні простори з пандусами, зоною очікування, дитячим куточком та терміналом оплати.

У зазначених Дія.Центрах можна отримати понад 300 адміністративних послуг, зокрема: у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості, будівельні послуги, послуги ДРАЦС, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи тощо.

У приміщеннях центрів функціонують консультативні пункти для бізнесу, а адміністратори надають консультації відвідувачам щодо користування Порталом Дія, допомагають з шерингом документів через мобільний додаток ,,Дія”.

Крім того, відвідувачі ЦНАПів можуть скористатися QR-кодом та залишити відгук щодо оцінки якості обслуговування. Це важливо для аналізу роботи ЦНАПів та підвищення ефективності та якості надання адмінпослуг.

 

Довідково:

На сьогодні мережа Дія.Центрів функціонує в 49 територіальних громадах України, з яких 10 – в Тернопільській області (20,4%).


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська