Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині запрацював ще один ЦНАП у форматі Дія Центр

У Бережанській територіальній громаді розпочав роботу модернізований ЦНАП у форматі Дія Центр. Це вже восьмий Дія Центр в регіоні.

Понад 26 тис. жителів громади та ВПО матимуть можливість отримати якісні адміністративні послуги та супутні сервіси за один візит.

Дана ініціатива реалізована за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів ЦНАП, зокрема, придбано автоматизовану робочу станцією з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти) та паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (ID-картка).

В ЦНАПі Бережанської міської ради запроваджено 279 адміністративних послуг, зокрема: у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості, послуги ДРАЦС, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи, довідки про взяття на облік внутрішньо переселених осіб, паспортні послуги та місцеві послуги.

Приміщення ЦНАПу:

  • обладнано для обслуговування осіб з інвалідністю та відвідувачів з дітьми;
  • облаштовано місцем для самообслуговування та оплати адмінзбору;

У приміщенні ЦНАПу функціонує консультативний пункт для бізнесу, адміністратори надають консультації відвідувачам щодо користування Порталом Дія, допомагають з шерингом документів через мобільний додаток ”Дія„.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська