Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині засудили крадія сумки, яким “керувала” нечиста сила

Козівський районний суд засудив жителя Козови до 6 років 6 місяців в’язниці за те, що той вирвав сумку у жінки, але зашпортався, впав і вже не зміг підвестися, бо його утримували місцеві жителі. Чоловік у суді свою вину не визнав і зазначив, що крадіжку йому наказав зробити чорт.

Тернопільські правоохоронці встановили, що крадіжку обвинувачений скоїв в центрі районного містечка на вул. Грушевського 2 травня 2022 року. Потерпіла жінка вийшла з дому і підійшла до свого автомобіля. Жителька Козови поставила свою сумку на капот авто, щоб знайти ключі, і в цей момент також розмовляла по телефону. Коли раптом до неї підбіг невідомий чоловік, вирвав сумку, якій були 1200 гривень, і далі побіг у невідомому напрямку. Жінка почала кликати на допомогу. Затримали крадія випадкові свідки, які передали його в поліції.

«Свідок в суді засвідчив, що він кинувся наздоганяти злодія, але його затримав інший чоловік. Місцеві жителі тоді зібралися всі разом, свідок подзвонив в поліцію. Поки їхали правоохоронці, хлопець казав “посадіть мене у в’язницю, я не маю за що жити, мені не дають грошей”», – йдеться у вироку Козівського районного суду від 1 вересня.

«У суді обвинувачений зазначив, що йому шкода за вчинене. На запитання захисника, хто ним керував, то відповів у суді, що “звір, який називається чорт, диявол, Біблія називає його Сатаною рогатим”. Але в пояснені, яке крадій надавав суду від 27 лютого 2023 року, він зазначив, що 2 травня він по телевізору подивився бойовик і, щоб бути популярним, вирішив у центрі Козови біля військкомату скоїти крадіжку», зазначається у вироку суду.

Козівський районний суд визнав винним жителя Козови і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років 6 місяців. Строк відбування покарання рахувати з моменту фактичного затримання, а саме 2 травня 2022 року.


Мітки: , ,

Джерело | Реально

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська