На Тернопільщині землю вартістю 35 мільйон повернули державі

Завдяки прокуратурі, землю площею 57 гектарів та вартістю 35 мільйонів гривень на теренах Тернопільщини повернули  у власність держави. 

Теребовлянською місцевою прокуратурою забезпечено повне виконання рішення суду щодо повернення у володіння і користування держави земельної ділянки площею понад 57 га вартістю більше 35 млн грн, розташованої на території Золотниківської сільської ради Теребовлянського району Тернопільської області.

Рішенням Господарського суду Тернопільської області задоволено позов Теребовлянської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області до ТОВ «Агрофірма «Дружба» та зобов’язано товариство повернути у володіння і користування держави земельну ділянку.

У Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності на вказану земельну ділянку зареєстровано за державою.

 


Мітки: , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська