На Тернопільщині жінка втратила три тисячі гривень, придбавши дві сукні

Майже три тисячі гривень втратила жителька обласного центру, переказавши кошти за неіснуючий товар. Вона купувала одяг у шахрая.

Дві сукні так і недоїхали до нової власниці, бо як тільки жінка оплатила 2850 гривень, продавець зник з мережі. Даремно ще раз шукала оголошення про продаж одягу на сайті, його шахрай теж видалив. Довелося звертатися в поліцію.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 ККУ, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області
Поліцейські вкотре звертаються до мешканців Тернопільщини, бути обачними.  Пам’ятайте, не потрібно здіснювати повну передоплату за майно, бо за такою схемою працюють пройдисвіти. Коли кошти надходять на їх рахунки, вона одразу видаляють оголошення, обліковий запис й вимикають телефон.
Ретельно перевіряйте інформацію про продавця (вбийте його дані у пошуковик, почитайте відгуки про нього в інтернеті), а при надходженні товару перевірте його на пошті, бо часто аферисти пересилають старий непотріб.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська