На Тернопільщині зловили 36-річного шахрая

36-річний житель Бучацького району протягом тривалого часу обшахраював жителів як Тернопільщини, так й мешканців інших областей.
В минулому краянин вже відбував покарання в місцях позбавлення волі, але продовжив чинити протиправне. Нещодавно Монастириський районний суд притягнув підозрюваного до відповідальності за скоєння майнових злочинів у вигляді позбавлення волі на 4 років.
Працівникам Бучацького відділення поліції вдалося довести причетність чоловіка до шахрайства, яке він вчинив перебуваючи під слідством.
Підозрюваний розміщав в мережі Інтернет оголошення про продаж різноманітної техніки. Чоловік просив повну передоплату, натомість відправляв покупцям посилки з різним вмістом, окрім бажаного.
Від такого роду потерпіло чимало людей, в тому числі й житель Волинської області, який переказав на рахунок пройдисвіта майже 10000 гривень.
За фактом шахрайства працівники поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч.1 ст. 190 ККУ.
Триває слідство.

 


Мітки: , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська