На Тернопільщині змагалися любителі зимової риболовлі

На Романівському ставі відбувся VIII відкритий чемпіонат Теребовлянської територіальної громади з лову риби з криги на мормишку.

Захід організований Центром розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради та Громадою рибалок Теребовлянщини.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 18 команд з громад Тернопільщини (Теребовля, Тернопіль, Чортків) та м.Івано-Франківськ.

«За підсумками чемпіонату в командному заліку перемогу здобула команда “Тернополяни” з м.Тернопіль, друге і третє місця відповідно посіли команди “Рибак рибаку” з Теребовлі та “Dream Team” з Івано-Франківська», – повідомили у пресслужбі Теребовлянської міської ради.

В індивідуальному заліку рибаки змагались у двох номінаціях: “Любителі” та “Спортсмени”. Серед любителів, а їх було 24 учасники, місця розподілились так: 1 – Ігор Загородний, 2 – Сергій Смарж, 3 – Олександр Манчевський.

У номінації “Спортсмени” (54 учасники) перше місце виборов Сергій Щавурський (“Градус” м.Теребовля), друге місце посів Іван Петровський (“Dream Team” м.Івано-Франківськ), третє – Михайло Медицький (“Феро-пласт” м.Теребовля).


Джерело | Теребовлянська ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська