Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині зросли штрафи за незаконну рубку ялинок

На Тернопільщині посилюють заходи з охорони хвойних насаджень.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція, цього року штрафи за незаконну рубку ялинок суттєво зросли.

Відповідно до ст. 65 КУпАП, незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян від 510 до 1 020 грн, на посадових осіб – від 2 550 до 5 100 грн.

Крім того, при самовільній порубці хвойних насаджень розраховується шкода, заподіяна лісу: при діаметрі дня до 10 см – 758,76 грн, при діаметрі 10,1 – 18 см – 3432,48 грн.

Розрахунки розміру завданої шкоди за незаконну рубку в межах територій природно-заповідного фонду також суттєво зросли – за порубку дерева до 10 см доведеться сплатити 8 621,46 грн. А ще за це порушення передбачена кримінальна відповідальність.

“Якщо ви залишаєтесь прихильником “живого” новорічного декору, візьміть до уваги, що незабаром новорічні дерева будуть реалізовуватися за ціною, яка є у рази нижчою, ніж штрафні санкції”, – наголосили в екоінспекції.

Нагадаємо, з 1 грудня у лісівників Тернопільщини офіційно стартує передноворічна ялинкова кампанія.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська