На Тернопільщині з’явився ще один “клас безпеки”

На території Тернопільського району відкрито черговий “клас безпеки”. Новостворений клас функціонуватиме на базі Збаразького ліцею №1 Збаразька міська рада.
Під час урочистого відкриття класу з учнями ліцею, які є членами руху “Юні рятувальники”, проведено “Урок безпеки” та роз’яснено дітям основні безпекові правила. Про це розповіли Тернопільське районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області
Загалом у загальноосвітніх закладах на території Тернопільського району створено 44 класи безпеки, які оснащено усіма необхідними навчальними матеріалами за допомогою яких учні мають змогу дізнатися більше про власну безпеку, а також освоїти основні вимоги з питань пожежної безпеки, мінної безпеки та інше.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська