На Тернопільщині судитимуть підприємця за неналежний ремонт дороги

На Тернопільщині завершено розслідування щодо підприємця, чия недбалість призвела до понад 850 тис грн збитків при ремонті доріг.

 «Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, що неналежним чином здійснив технічний нагляд за капітальним ремонтом дороги в смт. Велика Березовиця Тернопільського району», – повідомили у пресслужбі прокуратури області.

За версією слідства, під час виконання ремонтно-будівельних робіт дороги, вартістю 1 млн 370 тис грн, службова особа не забезпечила контролю за обсягом виконаних робіт.

В результаті – ремонтники неякісно уклали вирівнюючий шар дорожнього покриття, заподіявши державі збитки в сумі понад 850 тис грн.

Санкція ч.2 ст.367 КК України, яку інкримінують підприємця, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Як повідомляла “ОбласТь”, влада та бізнес домовилися відремонтувати зруйновану дощами дорогу.

о.р.


Джерело | Прокуратура Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська