На «Водній арені» тривають підготовчі роботи

Тернопіль стане ареною чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Він пройде 2-4 жовтня в центрі веслування та водних видів спорту «Водна арена».

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час прес-конференції.

«Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Ми очікуємо близько тисячі учасників. Канада, Німеччина, Чехія, Польща, Велика Британія попередньо погодили свою участь.Спортсмени змагатимуться на дистанції 200 та 500 метрів. З 1 серпня розпочинається реєстрація учасників», – зазначив Володимир Труш.

Наразі на «Водній арені» тривають підготовчі роботи. На порядку денному – встановлення автоматичної стартової системи. Завершуються роботи з оздоблення суддівської вежі, ізоляції трибун, встановлення сидінь.

«Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ці змагання відбулися на найвищому рівні. Адже від цього залежить, чи зможе Тернопіль в майбутньому претендувати на проведення інших великих міжнародних змагань», – констатував голова облдержадміністрації.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська