На вихідні у чотирьох містах Тернопільщини можна буде щепитися вакциною Pfizer

17-18 липня у Центрі масової вакцинації населення від COVID-19 жителі Тернопільської громади та області можуть пройти імунізацію вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Такою ж вакциною можна буде щепитися на вихідні й у Чорткові, Бережанах та Заліщиках

«Тільки у вихідні дні! Вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями», – повідомили в Державній установі “Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

Що стосується Тернополя, то, як пояснили в міській раді, громадянам, які виявили бажання вакцинуватись, необхідно упродовж 14-16 липня 2021р. з 08:00 до 16:00 зареєструватись у листі очікуванні безпосередньо у приміщенні Центру вакцинації населення, що функціонує на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», на просп Злуки, 45.

Запрошення на вакцинацію здійснюватиметься телефонним дзвінком за контактом, який був залишений у Центрі. Для підтвердження особи прийти на імунізацію необхідно з паспортом або ідентифікаційним кодом.

Більше інформації жителі Тернопільської територіальної громади можуть отримати за телефоном 0678811066.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська