Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад обговорили освітню сферу Тернопільщини

Освітньо-наукова сфера Тернопільщини є доволі якісною та прогресивною. Про це сьогодні розповіли на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Навчальний процес дітей Тернопільщини проходить в безпечних умовах. Заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади фахової передвищої військової освіти та заклади вищої освіти на 100% забезпечені укриттями. Заклади загальної середньої освіти на 98%, а дитячі садочки на 96%.

64% шкіл оснащені тривожними кнопками, що дають змогу, у разі небезпеки, викликати наряд поліції, який в найкоротші терміни прибуде на місце виклику для встановлення причини спрацювання кнопки чи надання допомоги у разі потреби.

Окрім цього, в освітніх закладах відкрили 49 класів безпеки в Тернопільському районні та 104 в області.

Для забезпечення якісного підвозу учасників освітнього процесу, в рамках програми “Шкільний автобус” було закупленого 21 автобус. Окрім цього, 15 автобусів область отримала від міжнародних партнерів для потреб громад Тернопільщини.

В області активно розвивається професійна (професійно-технічна) освіти. Минулого року на Тернопільщині з’явились два навчально-практичних центри з професії “Електромонтер” та “Оператор дистанційно-керованих апаратів”.

Минулого тижня Тернопільська обласна адміністрація підписала меморандум з Всесвітньою продовольчою програмою при ООН. У результаті цього, 29 закладів загальної середньої освіти отримають право на відшкодування 30% від вартості гарячих порцій для учнів 1-4 класів.

Окрім цього, в області відкрили Кулінарний Хаб, у якому уже пройшли навчання 20 тренерів з-поміж майстрів виробничого навчання за професією ,,Кухар” з Тернопільської та Чернівецької областей. Зараз 661 працівник їдалень закладів освіти проходить навчання на базі даного Хабу.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська