На змаганнях з легкоатлетичних метань у Івано-Франківську представники збірної Тернопілля вибороли 12 медалей

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань, присвячені заслуженому тренеру України з легкої атлетики Івану Шарому, завершились в Івано-Франківську. Турнір впродовж двох днів тривав на  У спортивному комплексі НТУ Нафти і газу імені А. Гемби. Успішно виступили на цих змаганнях метальники нашої області, виборовши 12 медалей різного гатунку, – повідомляє Федерація легкої атлетики.
Відтак, дві золоті медалі – в метанні спису та штовханні ядра – завоювала серед юніорок Дарина Мостова. А от в метанні спису серед юнаків 2004-2005 р.н. тернополяни зайняли весь п’єдестал: Олексій Навроцький посів перше місце, Степан Петришин був другим, Максим Прокопець – третім. Також Олексій Навроцький виборов бронзову нагороду і у штовханні ядра. Усі спортсмени є вихованцями обласної ДЮСШ (тренери Галина Шмуляєва та Леонід Дахновський).
Серед дівчат 2006 р.н. і молодших в метанні спису Софія Німащук зайняла перше місце. Серед юнаків цієї вікової категорії Василь Лучка став срібним призером, а Віталій Мар’яш – бронзовим (Коропецька ДЮСШ, тренер Володимир Басараб).
З медалями повернулись і вихованці Бучацької ДЮСШ: в метанні диску переможцями стали Наталя Бучинська та Дем’ян Здановський (тренери Іван Чуба та Микола Головацький). А ще одну бронзову нагороду в штовханні ядра серед молодших юнаків виборов Максим Лаврик (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Іван Панасюк).
Змагання були організовані на досить високому рівні, усі переможці та призери крім медалей також отримали грошові винагороди та призи.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська