Начальник Тернопільської ОВА взяв участь у засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад

Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш взяв участь у засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
Говорили про програми відновлення країни, гуманітарну та безпекову ситуацію. Значну увагу приділили підсиленню підтримки людей, що постраждали від війни.
Вже сьогодні слід думати, як будемо разом відновлювати нашу державу, продовжувати допомагати військовим та цивільним, повертати життя на звільнені території.
Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, важливо зберегти єдність. Багато чого вдалося пройти завдяки тому, що ми разом. На жаль, щодня ми втрачаємо людей: військових, енергетиків, медиків та вчителів. Наші люди і всі люди світу бачать, що Україна – це потужна держава, суб’єкт. Україна вміє захищати життя. Так маємо діяти й надалі. Збільшувати можливості нашої держави й дуже швидко ухвалювати потужні рішення.
Представники Уряду та силового блоку розповіли про плани щодо відновлення енергетичних об’єктів, відбудови інфраструктури. Йшлося і про інтеграцію внутрішньо переміщених людей. А також про програму «Безпечна країна».
Разом працюємо задля нашої Перемоги!

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська