«Нафтогаз України» благодійно передав медзакладам Тернопільщини 288 кисневих балонів

3 березня, «Нафтогаз України» благодійно передав в КУТОР «База спеціального медичного постачання» 288 кисневих балонів. Вони слугуватимуть у лікуванні «ковідних» пацієнтів, які потребують додаткового кисню.
Медичний кисень і в Україні, і у світі є лікарським засобом. Найчастіше його використовують при важкому перебігу хвороб органів дихання, серцевій недостатності, отруєннях та для операційного наркозу для тяжкохворих пацієнтів та новонароджених немовлят. Саме тому питання в його забезпеченні у медзакладах є життєвоважливим, надто в умовах пандемії.
Ці кисневі балони буде передано у 17 медичних закладів – Борщівську міську лікарню, Бучацьку центральну райлікарню, Підгаєцьку центральну райлікарню, Гусятинську комунальну райлікарню, Козівську центральну райлікарню, Лановецьку центральну райлікарню, Підволочиську центральну райлікарню, Тернопільську центральну райлікарню, Шумську міську лікарню, Кременецьку опорну лікарню, Монастириську міську лікарню, Почаївську районну комунальну лікарню, Скалатську комунальну райлікарню, у Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр та Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань, а також у Заліщицьку центральну міську лікарну.
Найбільше їх отримає Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр – 36, по 27 – Козівська, Кременецька та Почаївська лікарні.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська