Наше завдання – вчасно здати всі об`єкти ДФРР, – Володимир Труш

Наше завдання – вчасно здати всі об`єкти, які реалізовуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку  та в рамках програми «Велике будівництво».

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час засідання Міжвідомчої комісій з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок Державного фонду та регіонального розвитку. Засідання відбулося 5 листопада у режимі онлайн.

Голова ОДА поінформував, що 27 жовтня, відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку.

«Було прийнято рішення щодо перерозподілу наявної економії коштів ДФРР, яка виникла за результатами проведених процедур закупівель в сумі 11,7 млн гривень. Зекономлені кошти будуть спрямовані на ремонт навчального закладу у Підгородньому, будівництво спортивного комплексу у місті Бережани та на реконструкцію школи у Хоросткові. У 2020 році ми реалізовуємо 34 проекти на суму 174, 8 млн. грн. І дуже сподіваємося, що наступного року вдасться зробити не менше», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Міжвідомча комісія з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку схвалила зміни, запропоновані Тернопільською обласною державною адміністрацією.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська