Науковців Тернопільщини нагороджено відзнаками Верховної Ради

Почесними відзнаками Верховної Ради України нагороджено науково-педагогічних працівників  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Грамоти отримали завкафедри бухобліку та аудиту Ольга Білоус, завкафедри менеджменту та адміністрування Наталії Кирич, проректор з адміністративно-господарської роботи та будівництва Василь Клепчик.

Також за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, значні успіхи в підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня створення ТНТУ відзначено д.е.н., доценту Ірині Крамар, д.т.н., професору Ігорю Луціву, першому проректору Миколі Митнику, завкафедри програмної інженерії Михайлу Петрику, завкафедри фізики, Юрію Скоренькому, д.т.н., професору Петру Стухляку Петру Даниловичу,  доктору філософії Володимиру Яснію.

Вручив нагороди народний депутат України Володимир Гевко.

Він зазначив, що пишається славетними традиціями університету, в якому навчався та працював, і побажав високих результатів у науковій та навчальній сферах діяльності ТНТУ.

 

 

о.р.


Джерело | ТНТУ ім.І.Пулюя

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська