«Не біймося, нехай страх відійде геть!», – Різдвяне послання єпископа Бучацького УГКЦ Дмитра Григорака

Не біймося, нехай страх відійде геть: «Бо хлоп’ятко нам народилося, сина нам дано; влада на плечах у нього; і дадуть йому ім’я: Чудесний порадник, сильний Бог, Отець довічний, Князь миру». Про це пише у своєму Різдвяному посланні керуючий Бучацькою єпархією УГКЦ владика Дмитро Григорак.

«Виклики, проблеми, небезпеки, перешкоди були і є, але Бог не змінюється. І свято Різдва Христового неухильно і нестримно приходить у свій час, не дивлячись ні на що, і приносить нам тиху радість в серцях і впевненість, що Бог є з нами», – каже він.

«Нехай не лякають нас прояви та інтриги темряви, впевнено та сміливо йдімо вперед. В майбутньому, як і в минулому, Господь переможе всяке зло. Бог знає всі потаємні задуми кожного, і тому, якими підступними не були б плани сил зла, Бог завжди був, є і буде з нами, – звертається до вірян владика Дмитро. – Він бажає бути з нами не лише в наших молитвах, але і в думках, бажаннях, мріях, в кожному нашому слові і ділі, в кожній миті нашого життя, щоб вилікувати наші рани, розвіяти страх і тривогу та дати нам свій мир, радість і впевненість в завтрашньому дні».

Єпископ закликає згадати в молитвах тих, хто вже відійшов у вічність, і тих, хто є далеко і близько, а особливо справжніх героїв нашого часу: воїнів, які на Сході захищають наше Різдво, нас і наші родини; медиків, які, в боротьбі з хворобою, часто ціною свого здоров’я і життя, і, ризикуючи здоров’ям своїх рідних, рятують нас.

Водночас архієрей просить молитовно згадати мирян, а також – священиків, які, дбаючи про спасіння душ своїх вірних, теж піддають себе та своїх рідних небезпеці: «Згадаймо і поручімо в опіку новонародженому Спасителю світу всіх нас, всі наші турботи і печалі, намірення і мрії, кожну мить нашого життя, і нашу рідну Україну. Хай Дитятко Ісус благословить всіх нас, прожене всяку тривогу з наших сердець і принесе нам свій довгожданий мир».


Джерело | Бучацька єпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська