Нове приймальне відділення університетської лікарні в Тернополі

В університетській лікарні триває будівництво сучасного приймального відділення. У ньому команда медиків надаватиме допомогу пацієнтам у невідкладних станах.
🏥Відділення оснастять усім необхідним обладнанням. У тому числі комп’ютерним томографом. Також оновимо маршрут пацієнта.
Відділення розраховане на 10 осіб. У ньому пацієнт може перебувати протягом доби. Далі, за необхідності, його спрямовують на інші вузькоспеціалізовані рівні допомоги.
🔵Проект реалізується у рамках програми «EMERGENCY 2020». Вартість – 12 млн грн. Підрядна організація працює надзвичайно швидкими темпами. Плануємо, що вже до кінця року тут прийматимуть пацієнтів.
Зазначу, що приймальне відділення ми будуємо «з нуля». Це відокремлений корпус, з’єднаний з іншою будівлею «теплим переходом».
☝Крім того, у 2022-23 роках плануємо реалізувати на території лікарні інший масштабний проект. Тож працюємо на перспективу.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська