Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Новобранці “Гвардії наступу” Тернополя завершують перший етап навчання

На Тернопільщині проводять тренування бійців “Гвардії наступу”.
Навчання відвідав начальник обласної військової адміністрації Володимир Труш.
“Новобранці штурмової бригади Гвардії наступу «Лють» високо вмотивовані і наполегливо тренуються. Хлопці та дівчата завершують перший етап з базової військової підготовки і тактичної медицини. Навчання особового складу восьми нових бригад “Гвардії наступу”, триватиме від 2-х до 4-х місяців. Бійців тренують наші найкращі інструктори. Під час вишколу відпрацьовують різні сценарії: ведення вогню з укриття, маскування, облаштування фортифікаційних споруд, евакуація пораненого з поля бою та наданням йому першої домедичної допомоги”, – сказав Володимир Труш.
Нагадаємо, що Національна гвардія України запрошує добровольців записуватися у штурмові бригади «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».
Державна прикордонна служба України — у бригаду «Сталевий кордон». Національна поліція України — у бригаду «Лють».
Більше дізнатися про умови проходження служби та записатися до штурмових бригад можна у центрах надання адміністративних послуг, або за телефоном «Гарячої лінії» — 0800100020.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська