Обласна рада виділила 3 мільйони гривень для запобігання поширенню коронавірусу на Тернопільщині

Депутати проголосували за виділення трьох мільйонів гривень, які будуть спрямовані для забезпечення  заходів щодо запобігання короновірусу на терторії області.  Кошти виділені для придбання апарату штучної вентиляції легень, засобів індивідуального захисту та медикаментозних препаратів.

В той час як начальник управління охорони здоров’я, депутат облради Володимир Богайчук зазаначив, що для протидії коронавірусу в області необхідно близько 15 млн.грн.

“Зарає є два лікувальних заклади на 100 ліжок, де ми можемо розмістити хворих на коронавірус. Також є резеврні медичні заклади. Медичні установи краю забезпечені індивідуальними масками, а це 230 тис. штук, маємо два апарати для вентиляції легень, 20 анапарів штучного дихання. Для ефективної протидії коронавірусу в області необхідно близько 15 млн.грн.”, – зазаначив Володимир Богайчук.

Голова обласної ради Віктор Овчарук вніс пропозицію звернутися до керівництва держави з пропозицією спрощення процедури тендерних закупівель медичного обладнання, засобів захисту та препаратів, необхідних для подолання та попередження коронавірусу. «Процес тендерних закупівель займає кілька тижнів. На жаль, за цей час інфікуватися може не одна людина», – наголосив очільник обласної ради.

Також підтримана пропозиція звернутися до органів місцевого самоврядування області також передбачити кошти для запобігання занесенню та поширенню коронавірусу.


Мітки: , ,

Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська