Облрада Тернопільщини пропонує голові ОДА відзвітувати про боротьбу з коронавірусом

Тернопільська обласна рада пропонує голові обласної державної адміністрації Володимиру Трушу поінформувати сесію обласної ради про стан боротьби із захворюванням на COVID – 19 і здійснення заходів по боротьбі з поширенням коронавірусу в Тернопільській області.

У Тернопільській обласній раді відбулася нарада уповноважених представників депутатських фракцій, під час якої обговорили підготовку до проведення четвертого пленарного засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради та визначили першочерговий розгляд включених до порядку денного сесії питань.

У ході наради була висловлена і одностайно підтримана вимога заслухати на четвертому пленарному засіданні інформацію голови Тернопільської обласної державної адміністрації про стан боротьби із захворюванням на коронавірус.

Представники депутатських фракцій направили лист до облдержадміністрації, у якому йдеться про необхідність до 17 червня 2020 року надати Тернопільській обласній раді в письмовому вигляді відповідну інформацію.

Нагадаємо, четверте пленарне засідання чотирнадцятої сесії обласної ради відбудеться на початку липня.

Як повідомляла “обласТь”, ДЕПУТАТИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДДАЛИ 250 ТИСЯЧ ЗІ СВОЇХ ЗАРПЛАТ НА ПОТРЕБИ МЕДИКІВ (ВІДЕО)


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська