Обрано керівників депутатських комісії Тернопільської обласної ради

Тернопільська обласна рада прийняла рішення про створення 10 постійних ждепутатських комісій та обрала їхніх керівників.

Комісію з  питань  регламенту,  депутатської діяльності, законності, запобігання корупції та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони та правоохоронними органами очолив Олег Сиротюк.

Голова комісії з питань бюджету – Олег Щиголь, комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації  та розвитку громадянського суспільства – Любомир Білик.

Володимир Семерез очолив комісію з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства, а  Василь Вислоцький – комісію з питань  земельних відносин, агропромислового комплексу  та розвитку села.

Головою комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування став Петро Гадз, комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту – Володимир Мисик, з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності – Василь Хомінець.

Святослав Лебонтов керуватиме роботою комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього  та  житлово-комунального господарства, а Наталія Марків – комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей.

 


Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська