Очільник Тернопільських профспілок отримав нагороду від польських побратимів

Медаллю польської профспілки «Солідарність» нагородженого голову Тернопільської обласної ради профспілок Андрія Присяжного.

Цією новиною пан Андрій поділився на свій Фейсбук-сторінці.

За його словами, після обрання у 1991 році головою обласної організації профспілки працівників будівництва він розпочав співпрацю з організаціями польської профспілки “Солідарність”.

«Форми співпраці були різними: навчання, участь в акціях протесту, обмін дитячими групами. Сьогодні з нагоди 40-річчя “Солідарності” отримав нагороду – памятну медаль», – написав Андрій Присяжний.

Солідарність або Незалежна самовря́дна професійна спілка «Солідарність» (пол. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy “Solidarność”, скорочено: NSZZ Solidarność) — незалежна професійна спілка робітників, створена у вересні 1980 року в Польщі, що згодом переросла в широкий суспільно-політичний рух і зробила значний внесок у боротьбу польського народу з комуністичним режимом.

У далекому 1991 році я був обраний головою обласної організації профспілки працівників будівництва. З цих пір…

Gepostet von Андрій Присяжний am Montag, 12. Oktober 2020

 

о.р.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська