Одна з громад на Тернопільщині готується до проведення ЗНО з використанням засобів захисту

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Борщівської ОТГ пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

Про це повідомила Борщівська міська рада у фейсбуці.

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту. Відповідну інформацію Міністерство освіти і науки України опублікувало на своєму інформаційному ресурсі про зміни в освіті під час карантину:  https://mon.gov.ua/ua/news/zno-2020-u-mon-rozyasnili-osoblivosti-ta-stroki-provedennya-cogorichnogo-testuvannya

Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться. Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться.

За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори. Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії, яка, безумовно, буде дотримана у зв’язку з епідемією. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей. Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст. Кожен учасник може скласти максимум 4 тести. У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

Учасники, які контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції. У разі, якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити і додаткову сесію тестування, вони будуть звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Таке правило діяло і раніше для людей з низкою захворювань. Для таких категорій абітурієнтів в умовах вступу до університетів передбачені окремі особливості та форми проведення вступних іспитів.

Попередньо у Борщівській міській ОТГ зареєстровано 84 випускники закладів загальної середньої освіти Борщівської міської ради. Найпопулярніші предмети для складання ЗНО випускниками шкіл українська мова та література – історія України, математика, географія та біологія.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська